Контраст
Шрифт

Вітамін Д

clock
03.01.2024 17:24

В останній час багато уваги почали приділяти дослідженням щодо вітаміну Д у зв`язку з тим, що його дефіцит виявляють у багатьох людей і низький рівень вітаміну Д приносить шкоду здоров`ю. Вітамін Д потрібен для засвоєння та використання кальція, який зберігає кістки і зуби міцними та важливий для нормального згортання крові, роботи мозку, функціонування м`язів і нервів. 

У 2017 році проводилось рандомізоване дослідження по взаємозв`язку вітаміну Д і аутоімунним захворюваням. Дефіцит вітаміну Д підвищує ризик виникнення аутоімунних захворювань та достатній рівень вітаміну Д в організмі підтримує імунітет. 

Вітамін Д являється більш гормоном ніж вітаміном. Було доказано, що у людей, які  проживають у північних широтах більше виникає схильність до хронічних захворювань. До групи ризику відносяться люди похилого віку. Вони часто проводять мало часу на сонці, недостатньо отримують вітамін Д з їжою та деякі люди мають порушення роботи нирок, при якому вітамін Д гірше перетворюється в активну форму. Люди, які працюють дистанційно і мало часу проводять на вулиці теж можуть мати дефіцит вітаміну Д. Також до групи ризику відносяться люди з ожирінням. Жир утримує деяку кількість вітаміну Д і не пропускає у кровотік. Навіть при операції шунтуванні шлунка, виконується обхід частини верхнього тонкого кишечника, де відбувається засвоєння вітаміну Д.

Вітамін Д виробляється організмом під впливом сонця на шкіру, але враховуючи ризик появи раку шкіри, рекомендують обмежувати час перебування на сонці до 30 хвилин на добу. Окрім сонячного світла, джерелом вітаміну Д багаті і деякі продукти: жирна риба (лосось, макрель, форель), консервована риба (тунець, сардини), жир печінки тріскі, яєчний жовток, яловича печінка, гриби лисички. В останні роки користуються популярністю біологічні активні добавки. В них використовують два різновиди вітаміну Д: Д2 (ергокальциферол), який отримують з рослинних джерел і Д3 (холекальциферол) з тваринних джерел. Два різновиди добре засвоюються у кишечнику і підвищують рівень вітаміну Д. Добавки можуть викликати передозування вітаміну Д, що проявляється нудотою, блювотою, запором, ураженням серця і нирок. Тому, щоб визначити дозу вітаміну Д, потрібно звернутись до лікаря, який призначить аналіз крові на вміст вітаміну Д і по результатам аналізу при необхідності призначить лікування.


Лікар-ендокринолог Олена Волчкова

Схожі матеріали