ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬҐендерна політика
 Версія для друку

ҐЕНДЕРНА ПОЛІТИКА

gender.jpg


Нормативно-правова база

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW),Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» 

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні гендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів. 


Повідомити про випадки сексуальних домагань на робочому місці та прояв дискримінації у системі ДСНС можливо звернувшись за телефоном (044) 202-33-18 або написати на електронну адресу discrim@med.dsns.gov.ua

"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного..."

    Твіт