ГоловнаКорисна інформація
Знайдено: 8

Корисна інформація

10 Лютого10:14 Профілактика артеріальної гіпертензії
Артеріальна гіпертензія сьогодні настільки розповсюджене захворювання, що кардіологи починають бити на сполох. З кожним роком збільшується кількість хворих, крім того, гіпертонія поступово «молодшає».
8 Лютого12:15 Остеохондроз та його профілактика
Практика свідчить, що остеохондроз хребта — дегенеративно-дистрофічне ураження суглобових хрящів незапального характеру, зустрічаеться на на консультаціях найчастіше серед інших патологій.
4 Лютого17:48 Цукровий діабет. Найбільш актуальні питання.
Цукровий діабет — це захворювання, яке розвивається внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, та в результаті чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.
22 Січня14:17 Вакцина та COVID-19
На сьогодні існує багато думок та публікацій щодо активної вакцинації проти коронавірусної хвороби. Деякі країни вже проводять вакцинальну кампанію. Інформації настільки багато, що неважко розгубитися, та ще гірше перелякатися від страшних фейків та міфів, які пов’язують з вакциною проти коронавірусної хвороби.
20 Січня14:24 Щитоподібна залоза. Чому це важливий орган?
Захворювань щитовидної залози налічується не один десяток, однак найбільш поширені зоби - нетоксичний (без порушення вироблення гормонів) і токсичний (з надлишковим утворенням гормонів), гіпотиреози й запальні процеси.
20 Січня11:34 Інфекційні хвороби сьогодні
Інфекційні хвороби — розлади здоров'я людей у вигляді хвороби, які спричинюють збудники — віруси, бактерії, найпростіші, паразитичні гриби, гельмінти та продукти їх життєдіяльності: екзотоксини, ендотоксини.
20 Січня04:51 Сучасна діагностика коронавірусної хвороби COVID-19 в Медичному центрі ДСНС України
На сьогоднішній день досить актуальним є питання діагностики коронавірусної хвороби. Особлива увага приділяється швидкості діагностики та достовірності. Для скринінгового контролю проводять експрес-тестування на визначення антитіл або антигену до SARS-CoV-2, результат якого можна отримати протягом 30 хвилин.
19 Січня08:30 Чи варто пірнати на водохреще?
Обов’язкова умова перед зануренням у воду - енергійна розминка. Не варто застрибувати у воду одразу: спочатку намочіть обличчя, груди, живіт та спину і лише після цього занурюйтесь по шию. Безпечне перебування (для тих хто це робить вперше) в крижаній воді - 3-5 секунд. Для людей, які роками практикують загартування водою, бажано не перебувати в ополонці довше 1,5 – 2 хвилин.

    Твіт