ГоловнаКорисна інформація
Знайдено: 18

Корисна інформація

23 Липня10:19 Захворювання печінки
28 липня - Всесвітній День боротьби з гепатитом. Хронічні дифузні захворювання печінки набувають все більшого розповсюдження по всьому світі та включають хронічні гепатити та цирози печінки.
9 Липня13:41 Артеріальна гіпертензія та зміни способу життя
У кожного четвертого чоловіка та кожної п’ятої жінки у світі відмічають гіпертензію. Всього такий стан мають близько 1 млрд людей. В Україні, за даними STEPS, у третини населення (34.8%) виявлено підвищений артеріальний тиск або гіпертензію.
5 Липня09:14 Що ми знаємо про роботу гормонів?
Гормон кортизол є регулятором вуглеводного обміну в організмі та приймає участь в розвитку стресових реакцій. Хронічний стрес призводить до збільшення кортизолу, що призводить до порушень обміну речовин. Максимальна його концентрація вранці.
25 Червня14:57 Профілактика наркоманії та алкоголізму
Широка поширеність наркотиків в суспільстві стала однією з характерних рис нашого часу, у зв’язку з чим 26 червня вважається Міжнародним днем боротьби із зловживанням наркотиків та їх незаконним розповсюдженням.
24 Червня09:10 Поради щодо лікування виразкової хвороби
Відкриття ролі Helicobacter pylori у виникненні виразки суттєво полегшило підхід до лікування цього захворювання.
3 Червня13:46 Постковідний синдром
З 2020 року наша країна зустрілась з досить рідким для нас захворюванням та його наслідками. Протягом 2 років лікарі навчились керувати цим процесом, застосовувати нові схеми лікування та тактики ведення тяжких хворих.
23 Квітня09:36 Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, що потрібно знати
Виразкова хвороба або пептична виразка – це утворення дефекту (виразки), яка розвивається на слизовій оболонці шлунку (виразка шлунку) або тонкого кишечнику (виразка дванадцятипалої кишки).
1 Квітня14:30 Підготовка пацієнта до здачі аналізів та преаналітичний етап дослідження
Преаналітика - це всі процедури, що виконуються до початку проведення лабораторних досліджень, які безпосередньо впливають на результат лабораторного аналізу.
25 Березня09:39 Міжнародний день боротьби із захворюванням на туберкульоз
Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу
10 Березня14:07 Міжнародний день боротьби з глаукомою
Всесвітній день боротьби з глаукомою щорічно проводиться 6 березня
10 Лютого10:14 Профілактика артеріальної гіпертензії
Артеріальна гіпертензія сьогодні настільки розповсюджене захворювання, що кардіологи починають бити на сполох. З кожним роком збільшується кількість хворих, крім того, гіпертонія поступово «молодшає».
8 Лютого12:15 Остеохондроз та його профілактика
Практика свідчить, що остеохондроз хребта — дегенеративно-дистрофічне ураження суглобових хрящів незапального характеру, зустрічаеться на на консультаціях найчастіше серед інших патологій.
4 Лютого17:48 Цукровий діабет. Найбільш актуальні питання.
Цукровий діабет — це захворювання, яке розвивається внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, та в результаті чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.
22 Січня14:17 Вакцина та COVID-19
На сьогодні існує багато думок та публікацій щодо активної вакцинації проти коронавірусної хвороби. Деякі країни вже проводять вакцинальну кампанію. Інформації настільки багато, що неважко розгубитися, та ще гірше перелякатися від страшних фейків та міфів, які пов’язують з вакциною проти коронавірусної хвороби.
20 Січня14:24 Щитоподібна залоза. Чому це важливий орган?
Захворювань щитовидної залози налічується не один десяток, однак найбільш поширені зоби - нетоксичний (без порушення вироблення гормонів) і токсичний (з надлишковим утворенням гормонів), гіпотиреози й запальні процеси.
20 Січня11:34 Інфекційні хвороби сьогодні
Інфекційні хвороби — розлади здоров'я людей у вигляді хвороби, які спричинюють збудники — віруси, бактерії, найпростіші, паразитичні гриби, гельмінти та продукти їх життєдіяльності: екзотоксини, ендотоксини.
20 Січня04:51 Сучасна діагностика коронавірусної хвороби COVID-19 в Медичному центрі ДСНС України
На сьогоднішній день досить актуальним є питання діагностики коронавірусної хвороби. Особлива увага приділяється швидкості діагностики та достовірності. Для скринінгового контролю проводять експрес-тестування на визначення антитіл або антигену до SARS-CoV-2, результат якого можна отримати протягом 30 хвилин.
19 Січня08:30 Чи варто пірнати на водохреще?
Обов’язкова умова перед зануренням у воду - енергійна розминка. Не варто застрибувати у воду одразу: спочатку намочіть обличчя, груди, живіт та спину і лише після цього занурюйтесь по шию. Безпечне перебування (для тих хто це робить вперше) в крижаній воді - 3-5 секунд. Для людей, які роками практикують загартування водою, бажано не перебувати в ополонці довше 1,5 – 2 хвилин.

    Твіт